Moodboard i Projekt Funkcjonalny
Co to? I po co?

Wychodzodzę naprzeciw ciągle nurtujących Was pytaniom: Które mieszkanie czy dom wybrać? Czy jestem w stanie przearanżować układ inwestycji tak, aby odpowiadał moim potrzebom? W jakim stylu chcę zaprojektować wnętrze? W jakiej kolorystyce będę czuć się najlepiej? Czy kierunek, który obraliśmy jest trafny? Czy styl każdego pomieszczenia jest ze sobą spójny?

Proponuję Wam kolejne rozwiązania, które w szybki sposób pozwolą uzyskać odpowiedź i dać Wam gwarancję do dalszego działania.

Projekt Funkcjonalny

Dzięki projektowi funkcjonalnemu poznasz potencjał inwestycji. Dowiesz się, jakie są możliwe zmiany aranżacyjne danej przestrzeni, jak można zmienić układ wnętrza, jakie jest najkorzystniejsze ustawienie mebli i sprzętów.

Układ ukazany jest w różnych wariantach aranżacji wnętrza w formie 2D- rzutu z góry, z rozmieszczeniem ścian działowych i mebli wraz z podanymi wymiarami.

Moodboard – tablica nastroju

Moodboar, czyli kolaż, który ukazuje zestawienie wiodących elementów wyposażenia oraz kolorystyki wnętrza. Narzędzie, które w przemyślany sposób pozwoli zwizualizować trafność obranego kierunku.